Apraksts

279488 Fiat VALEO sajūga spiediena disks

Pielietojums:
Fiat
100-90 , 100-90DT, 90-90, 90-90DT,
A100SDT, A110 , A110SDT, A90SDT,
880-5, 980, 980DT,
SOM880/4 ,
A.P. 430020100
AGRIFULL 5113076
AGRIFULL 5118200
AGRIFULL 5122347
AGRIFULL 5150921
AGRIFULL 99051130760
LuK 231002810
LuK 231004911
NEW HOLLAND 281499
NEW HOLLAND 5110891
NEW HOLLAND 5112819
NEW HOLLAND 5113076
NEW HOLLAND 5118199
NEW HOLLAND 5118200
NEW HOLLAND 5122347
NEW HOLLAND 5122348
NEW HOLLAND 5122376
NEW HOLLAND 5144009
NEW HOLLAND 5144013
NEW HOLLAND 5144738
NEW HOLLAND 5144739
NEW HOLLAND 5161519
NEW HOLLAND 88203018
TÜRK FIAT 281499
VALEO 279488

Atradi lētāku piedāvājumu? Tiešām kāds ir lētāk? Informē mūs - mēs centīsimies piedāvāt labāku cenu! :)

Jautājiet par produktu

Piegādes izmaksas

DPD Pickup - pakomāts / pakas punkts : no 0,00 €
DPD kurjera sūtījums : no 0,00 €
DPD piegāde sestdienā : no 6,86 €
Personīga saņemšana uzņēmuma birojā : no 0,00 €
DPD kurjera sūtījums līdz 31,5kg - starptautiskā piegāde : no 29,74 €